Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Pvc Profil Üreticisi|Pencere Üreticisi|İNTERPEN/ANKARA

Kaliteli pvc pencere almak istiyorsanız, pvc profil kalitesine dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Pencere profil serisi, odacık sayısı, profil rengi gibi parametlere dikkat ederek uzun ömürlü ve estetik ürünler almak mümkün.

70 lik seri yada 70 mm pvc profil 2000 li yıllarla birlikte dünyada yaygınlaşmaya başlamış olup özellikle 2010 yıllarına gelindiğinde izolasyon kavramının öneminin anlaşılmasıyla birlikte ,ki buda enerjinin maliyetine bağlı olarak anlaşılmıştır,her kesimden insanın talep etmesini sağlamıştır.

Bu taleple birlikte 60 lık profil başta Türkiye ve Avrupa olmak üzere pazardaki yaygınlığını kaybetmiş ve izolasyonu yüksek ,u değerleri nispeten düşük,görseli daha çekici,ve lamine edilmiş  renkli pvc profiller yaygınlaşmaya başlamıştır.

70 lik seri profiller 1,2-1,4 arası bir u değerine sahip olup 5 odacıklı ve 2,2-3 mm arası et kalınlığına sahip oldukları için izolasyon değerleri görece daha yüksek ve mukavemetleri ise daha güçlüdür.Bu artılarından dolayı birçok mimarlık ve mühendislik firmaları danışmanlık yaptığı projelerde 70 mm pvc profilleri önerip  hem izolasyon değerleri yüksek hemde mukavim ürünleri kullanmayı ve kullandırmayı tercih etmektedirler.

70 mm pvc profil üreticisi

70 lik seri pvc profil üreticisi

70 mm pvc profil

70 mm altınmeşe pvc pencere

fbt

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

fbt

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

 

INTERPEN PROFILE CATALOG (click to download)

 

Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

 

Yetkili: MİKAİL KILIÇLI

Aline pvc email : mikail.kilicli@pidosan.com:

Aline pvc Whats app : 0090 533 592 15 43

 

No Comments

Post A Comment

Need a Qute? Just Reach us!

Just Click to get your Quote by WhatsApp!