Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kaliteli Pvc Pencere

Kaliteli Pvc Pencere Nasıl Olmalıdır? (İstanbul Tüyap Pencere Fuarı 2022 HALL :3 NO 308 ALİNEPVC )

KALİTELİ PVC  PENCERE ALMAK İSTİYORSANIZ MUTLAKA AŞAĞIDAKİ VİDEOLARI İZLEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUZ.KALİTELİ PVC PENCERE İLE YÜKSEK İZOLASYON VE DÜŞÜK ENERJİ FATURALARI MÜMKÜN !!! KAFANIZDA PVC PENCERE İLE ALAKALI SORUN KALMASIN.

Pvc kapı pencere alırken aşağıdaki detayları mutlaka gözden geçiriniz. Ne kadar çok dikkat ederseniz o kadar kaliteli pencere sahibi olursunuz ve ürününüz uzun ömürlü ve kullanışlı olur.Bu arada küçük bir detay paylaşalım, farklı bölglerde farklı kullanımlar  olduğu için bu kullanımlarıda hatırlatalım. Pvc pencere ve kapı denildiğinde, pvc doğrama, pimapen, pimapem, pakpen,plastik pencere ve kapı,plasik doğrama, gibi isimlerle karşılaşılabilir. Bunların hepsinden kasıt Pvc pencere ve kapıdır. Araştırma yaparken buna dikkat etmekte fayda var. Araştırmalarınızda daha doyurucu bilgilere ulaşabilirsiniz.

1-Kaliteli pvc profil kullanılmalı.(profil genişliği fazla, odacık sayısı fazla, u değeri düşük, izolasyon değeri yüksek ürünler tercih edilmelidir). Ayrıca bina da kullanılan renklere bağlı olarak kaliteli lamine profil seçimi de pencerenize değer katacaktır.

2-Kaliteli ve özellikli cam kullanılmalıdır. (çift yada üçlü cam tercih edilmeli, sinerji yada konfor gibi özelliklere ek olarak renkli, temperli, lamine, akustik gibi özellikler ile ses ve ısı yalıtımı artırılmalıdır)

3-Pencere ölçüsüne bağlı olarak, 1.2 mm ile 2 mm arasında destek sacı kullanılmak suretiyle pencerenin sağlamlığı ve rüzgar direnci artırılmalı, sıcak ve soğukta pencerenin deforme olmasının önüne geçilmelidir.

4-Kaliteli aksesuarlar tercih edilmeli ve pencerelerin efektif şekilde açılıp kapanması ve fonksiyonlarını yerine getirmesi sağlanmalıdır.

5-Kaliteli sineklik ve panjur kullanarak pencerenin extra performans elde edebilirsiniz.

 

kaliteli pvc pencere destek sacı içerir kaliteli pimapen profilen güzel pvc pencere renkleripvc profile producer from Turkeypvc pencere renkleri andrazit gri

en güzel pvc pencere uygulamalarıpvc pencere ihracatı yapan firmalaren güzel pvc pencere renkleripvc profile manufacturer Turkey pvc pencere uygulamalarıpvc profile manufacturer and exporterpvc window producerpvc window producer pvc window producer and exporter from Turkey en iyi pvc pencere üreten firmalar pvc pencere fuarı 2022 istanbul pvc pencere fuarı istanbul 2022 pvc sürme kapı pencere üretici fabrikalar pvc pencere üretim ve uygulama pvc pencere üretici firma en güzel pvc pencere renkleri en güzel pvc pencere renkleri en güzel pvc pencere modelleri pimapen pencere renk kartelasıpvc pencere renkleri

 

 

PVC profil ve pvc kapı pencere talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Yetkili: MİKAİL KILIÇLI

ALİNE EXPORT Email: mk@pidosan.com

ALİNE WHATS APP :00 90 533 592 15 43 

 

Tags:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
No Comments

Post A Comment

Need a Qute? Just Reach us!

Just Click to get your Quote by WhatsApp!