Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kaliteli ve hesaplı pvc profil üretici firma (Pidosan,İnterpen,Aline) /Ankara

30 yıla yakın pvc kapı pencere üretim tecrübesini  son 5 yıldır başladığı pvc profil ekstrüzyon alanına da yansıtan Pidosan pvc kapı pencere firması ürün kalitesi ve ürün çeşitliliği ile yurt içi ve yurtdışı pazara hitap etmektedir.

60mm pvc profil,70mm pvc profil,82mm pvc profil,sürme sistemleri üretimi yapan Pidosan şirketinin Aline markalı pvc profilleri Avrupa pazarına gönderilirken,İnterpen markalı pvc profilleri Türkiye ve diğer pazarlara gönderilmektedir.

60mm pvc profiller daha çok Afrika,Azerbaycan,Arap ülkeleri tarafından tercih edilirken,70mm pvc profiller Türkiye ve Avrupa, 82mm pvc profiller ise yine Türkiye ve Avrupa tarafından tercih edilmektedir.

Firma ilk yıllarında sadece 60 mm pvc profil, 70mm pvc profil ve sürme  seris pvc profil üretimi yapmaktaydı.Zamanla pazarın gereksinimleri firmayı Fransız açılım sistemleri ve 82mm pvc profil serilerini üretmeye yönlendirdi.Günümüzde 82mm pvc  serisi firmanın en çok talep gören ürünleri arasında yer almaktadır.Türkiye’de ki bir çok prestijli proje Solid 82 mm seri ürünü kullanmaya başlamış ve Avrupa da sürekli alımlar yapan profil ve kapı pencere bayileri oluşmuştur.

 

No Comments

Post A Comment

Need a Qute? Just Reach us!

Just Click to get your Quote by WhatsApp!