Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Pvc Profil ve Pvc Kapı Pencere Üretim (Pidosan-İnterpen-Aline)

Türkiye Pvc kapı pencere sektöründe lokomotif ülkelerden birisi olarak dikkat çekiyor.Pvc profil ve pvc kapı pencere üretimi konusunda ciddi tecrübe sahibi olan ülkemiz Kafkaslardan Güney Amerika’ya Afrikadan Avrupa’ya kadar geniş bir alanda pazarı mevcut olup ,bu pazar her geçen gün büyümektedir. Her ne kadar piyasadaki belirsizlikler, hammadde fiyatlarında ki istikrarsızlık ve pandemi koşulları dünya pvc sektörünü ve Türk üreticileri etkilemiş olsada, Türk PVC üreticileri ve ihracatçıları kararlı bir şekilde ihracat kanalını açık tutmaya çalışmaktadır.

Bu bağlamda Türkiye’nin  en büyük pvc profil ve kapı pencere üreticilerinden birisi olan Pidosan AŞ. Türkiye’nin yanısıra, yaklaşık 30 ülkeye ihracat yapmakta ,pvc kapı pencereden pvc profile ,çelik kapıdan, pvc kompozit kapıya kadar dünyanın dört bir yanından gelen taleplere cevap vermeye çalışmaktadır.

Firmanın ihracat departmanın bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.Ayrıca firmanın youtube linkini takip edip ürün ve faaliyetlerini yakından takip edebilirsiniz.PORTAL :

https://www.youtube.com/channel/UCAElFReKXltnV5w7DPAB0MQ

 

 

Yetkili: MİKAİL KILIÇLI

Email: mk@pidosan.com

Cep:0090 533 592 15 43 (whats app)

Tel: 0090 312 343 51 81 – ext:1010

No Comments

Post A Comment

Need a Qute? Just Reach us!

Just Click to get your Quote by WhatsApp!