Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2021 PENCERE FUARI(İNTERPEN -ALINE )

2021 pencere fuarı 3-6 kasım 2021 tarihleri arasında Tüyap fuar merkezi İstanbul’da gerçekleşti.Pandemi koşulları nedeniyle geleneksel olarak Mart ayında yapılan  bu fuar  zorunluluklardan dolayı 2021 kasım ayında gerçekleşti.

Her sektör de olduğu gibi kapı pencere sektörü de pandemi,navlun fiyatları ve dolar euro kurunun etkileriyle ciddi sorunlarla yüz yüze geldi.Fuarda sektörün yerli ve yabancı katılımcıları bir araya gelip bu sorunlarla nasıl başa çıkılacağı konusunda bol bol fikir paylaşma fırsatı buldu.

Türkiyenin lider pvc kapı pencere ve profil üreticilerinden Pidosan AŞ de İnterpen ve aline markalı pvc profillerin yerli ve yabancı ziyaretçilere tanıtırken ,ziyaretçilerin pvc profil,pvc ve alüminyum kapı pencere,cam balkon ,çelik kapı, iç oda kapısı, garaj kapısı ve panjur ihtiyaçlarına perakende ve toptan olarak çözüm üretilmesini hedefleyerek fuard 8.hal 805 numarada yerini almıştır.

Yerli ve yabancı bayilerinin  katkılarıyla her gün güçlenerek büyüyen Pidosan AŞ ,İnterpen ve aline pvc profil markalarını her geçen gün daha bilenen, daha çok kullanılan en güvenilir pvc profil markaları arasında tutmayı hedeflemektedir.

2021 pencere fuarından geriye kalanlar:

 

No Comments

Post A Comment

Need a Qute? Just Reach us!

Just Click to get your Quote by WhatsApp!