Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Katar Ehteraz Evrakı/Ehteraz Document for Qatar

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda size Qatar gezilerinizde dikkat etmeniz gereken hususları ve gerekli evrakları belirtmek istedik.

Pasaport, pcr test (48 saatten önce alınmış olmayan), aşı kartı… Bunları her yerde görüp tedbir almış olabilirsiniz. Ama Ehteraz evrakı gözden kaçabilir. Malesef bu konuda havayolu firmaları sorumluluk kabul etmeyip uçuşunuzun yanmasına  ve yeniden bilet alıp yolculuğun kabusa dönmesine sebep olabiliyorlar. QATAR için Eteraz belgesini aldığınıza emin olunuz. Aşağıdaki videoda yaşanan mağduriyet ve sizlere çözüm önerisi sunulmuştur. Ehteraz evrakı için en az 1 gün önceden online olarak başvurulup alınabilecek olmasına rağmen malesef eksik yada yanlış bilgi nedeniyle  bu belge atlanmaktadır. Uçuşumuz esnasında 2 günde en az 10 yolcunun mağdur olduğunu üzülerek gözlemledik. Katar yolculuğunuz öncesi mutlaka bu evrakları hazır ediniz.

 

Hello dear friends.

If you have plan to visit Qatar make sure you have your Ehteraz document or you dont need it.

If you need but you dont have it with you before flight most probably you ll loose your flight. Unfortunately airline companies dont take any responsibility which is not fair at all. As passangers we cant get right and updated information as always.

 

 

No Comments

Post A Comment

Need a Qute? Just Reach us!

Just Click to get your Quote by WhatsApp!