Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Pvc Pencere ve Kapılar Hakkında Sık Sorulan Sorular

Günümüzde bir ürün satın almadan önce internetten yada çevremizden sorup soruşturarak, ürün hakkında olabildiğince fazla bilgi edinip, hem teknik özellikleri hemde fiyatı konusunda bir çok bilgi edinmeye çalışıyoruz. Bu araştırmamız sayesinde en doğru ürünü en uygun fiyata almayı başarıyoruz. İşte size kapı pencere satın alırken araştırmanız gereken soruları bir liste halinde sunuyoruz

1-Pencerenin malzeme türü ne olmalıdır? (pvc, alüminyum, ahşap)

2-Pvc profil üreten firmalar hangileridir? Hangi üreticinin ürünleri daha çok talep görmekte ve satış sonu servisi hangi firmada daha iyidir?

3-Pencerenin profil serisi ne olmalıdır? (geniş profil yüksek izolasyon)Pencere profili odacık sayısı nedir ve hangisi tercih edilmelidir?

4-Pencere ölçüsü ve pencerenin  konumuna bağlı olarak hangi açılım sistemi uygundur ve hangi dizayn seçilmelidir?

5-Pencere profili hamur rengi, pencere profili laminasyon rengi nedir?Sizin projenizin iç ve dış cephe renklerine bağlı olarak tercih etmeniz gereken renk nedir?

6-Pencere destek sacı nedir?Hangi sac kalınlığı tercih edilmelidir? Pencere ve kapı ölçüsüne bağlı olarak (1.2 mm, 1.5 mm, 2.00 mm)

6-Pencere U değeri nedir?(u değeri:izolasyon katsayısı, u değeri düşük ürünlerin yalıtım değerleri yüksek olup tercih edilmelidiriler.)

7-Pencere de kullanılan cam özellikleri nelerdir? (Klasik cam, lamine cam, temperli cam, akustik cam, renkli cam, reflekte cam, tek cam, çift cam, üçlü cam, )

8-Pencere aksesuarları nelerdir?Hangi aksesuar çeşitleri ve markası tercih edilmelidir? (ispanyolet, karşılık, alt ve üst kitleme, tek açılım, çift açılım, menteşe çeşitleri, pencere kolları)

9-Pencereye eklenen diğer bileşenler nelerlerdir ve pencere performansını nasıl etkiler? (sineklik çeşitleri nelerdir, panjur çeşitleri nelerdir?)

Yukarıdaki soruların cevaplarını araştırıp, üreticinizden  bu detaylar doğrultusunda ürün talep ederseniz kaliteli ve uzun ömürlü pencereler satın alabilirsiniz.

 

Yetkili: MİKAİL KILIÇLI

Email: mk@pidosan.com

Cep:0090 533 592 15 43 (whats app)

Tel: 0090 312 343 51 81 – ext:1010

No Comments

Post A Comment

Need a Qute? Just Reach us!

Just Click to get your Quote by WhatsApp!