Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Pvc Profil Kaplaması (Laminasyonu) Nasıl Yapılır? How to Laminate upvc Profile?

 

Hepimizin bildiği üzere son yıllarda kapı ve pencerelerde beyaz renkli pvc profiller yerine kahverengi, gri,gümüş,siyah gibi renkler tercih edilmeye başlandı.

Pvc profiller direkt boyanmak suretiyle renklendirilmezler. Peki hiç merak ettiniz mi? Bu renkli profiller nasıl üretiliyor?

Ham renk beyaz, kahve, gri olarak üretilen pvc profiller istenen renklere göre laminasyon makinelerinde yukarıdaki videoda olduğu gibi lamine edilirler.

Türkiye nin en büyük pvc kapı pencere ve pvc profil üreticilerinden Pidosan firmasının pvc laminasyon hattını inceleyip bazı detayları gördük.

Fabrika müdürü Yasin Kapan Bey bize laminasyon detayları, üretime ve satış pazarlama kanallarına yönelik kısa bilgiler verdi.

İnterpen, Aline, Pidosan markalı ürünlerin yurt içi ve yurtdışı piyasaya sunulduğunu ve bazı büyük Avrupa firmaları için fason üretim yapıldığını anlattı.

Hacim yüksek olduğunda talep edilen tüm renkleri lamine ettiklerini, ama sınırlı büyüklükteki projeler için stoklarında altın meşe, fındık, gümüş, andrazit gri renklerin bulunduğunu aktaran Yasin  Bey bir sonraki videoda laminasyon folyoları hakkında kısa bilgiler verdi.

Firma ve ürünleriyle alakalı daha fazla bilgi almak için aşağıdaki telefondan irtibat kurabilirsiniz.

TRADE PORTAL

Contact Person: MİKAİL KILIÇLI

Email: mikail.kilicli@pidosan.com

Cell:0090 533 592 15 43 (whats app)

 

Tags:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
No Comments

Post A Comment

Need a Qute? Just Reach us!

Just Click to get your Quote by WhatsApp!