Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Sineklik Ölçüsü Nasıl Alınır? Sineklik Montajı Nasıl Yapılır?

Evlerimizde ve iş yerlerimiz de özellikle yazın sinek, böcek gibi haşerelerden korunmak ve büyük partiküllü tozları içeriye girmesini önlemek için sineklik uygulamaları yapıyoruz.

Günümüzde pileli sineklik, sabit sineklik, menteşeli sineklik gibi uygulamaları olan sineklikleri yaptırmaya karar verdiğimizde üretici firmalar ile irtibat sağlayıp ölçü aldırıp fiyat teklifi alabileceğimiz gibi, kendimizde sineklik adet ve ölçüsünü alıp farklı tedarikçilerden aldığımız ölçüye göre fiyat isteyebiliriz.

Aşağıdaki videolarda  kapı ve pencereler için sineklik ölçüsü nasıl alınır, üretilen sineklik nasıl monte edilir ve sineklik çeşitlerinin avantajları yer almaktadır.

Sineklik Ölçüsü alırken kanat içinden ölçü alıp, +4cm ilave edebilirsiniz yada conta dan conta ya ölçü alıp +7 cm ilave ederek nihai sineklik en ve boy ölçülerini belirleyebilirsiniz. Ölçüyü aldıktan sonra modeli belirleyip bütçeye ve fiziki şartlara bağlı olarak pileli, sabit, menteşeli gibi karar verip pencere rengine uygun beyaz, siyah, kahve  gibi renginde belirleyip farklı üreticilerden fiyat araştırabilirsiniz.

Fiyatları kıyaslayıp üretim yaptırırken montajlı ürün alabileceğiniz  gibi kendinizde montaj yapabilirsiniz..

 

 

 

Yetkili: MİKAİL KILIÇLI

Email: mk@pidosan.com

Cep:0090 533 592 15 43 (whats app)

Tel: 0090 312 343 51 81 – ext:1010

No Comments

Post A Comment

Need a Qute? Just Reach us!

Just Click to get your Quote by WhatsApp!